Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


Dudak Kontürü

blank

Dudak Kontürü

Dudak Kontürü; Aynı zamandan kalıcı makyaj ile mikro pigmentasyon veya kozmetik dövme olarak da bilinir. Günlük makyaj uygulaması zorunluluğunu ortadan kaldırabilir. Kalıcı kozmetik ürünler asla bozulmaz veya bulaşmaz. Geleneksel kozmetiklere alerjisi olan kişiler için ya da makyaj yapmakta zorlananlar için uygundur. Kalıcı makyaj uygulamalarından biri de dudak kontörü uygulamasıdır ve sıklıkla tercih edilir.

Kalıcı makyaj, pigmentin cildin üst katmanına implante edildiği dövme biçimidir ve geleneksel dövme makinesi veya kalem makinesi yöntemleri kullanılarak uygulanabilir. Kalıcı makyaj uygulamasında kullanılan kozmetik maddeler zamanla solabilir ve periyodik olarak rötuş yapmayı gerektirse de, rengin tamamen yok olmaması nedeniyle kalıcı olarak kabul edilirler.

Gün boyunca ruj uygulamaktan bıktınız ya da ince veya eğri dudaklardan memnun değilseniz kalıcı dudak kontörü, daha dolgun, daha belirgin dudaklar oluşturabilir. En sevdiğiniz rujla eşleşen bir renk seçebilir veya doğal bir görünüm elde etmek için nötr bir renk seçebilirsiniz. Hem kalıcı dudak kalemi hem de ruj çeşitli renklerde uygulanabilir.

Kalıcı dudak kontörü, dolgunluk, dengesiz eğri veya düzensiz dudaklar için kullanılabilir ve hatta dudak çevresindeki kırışıklık görünümünü en aza indirebilir. Bununla birlikte, dudakların doğal dış kenarının ötesine geçen renkte istenmeyen sonuçlar doğurabileceğinden dolgun dudaklar oluşturmak için kalıcı makyaj uygulandığında dikkatli olunmalıdır.

Dudak kontörü sayesinde dudaklarınız daha dolgun görünürken sürekli dudak kalemi çekmenize veya dudaklarınıza ruj sürmenize gerek kalmayacaktır. Bahçeşehir Dudak Kontürü Fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.