Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


Microblading

blank

Microblading, dökülen kaşları kısmen veya tamamen kamufle etmek için kullanılan bir kalıcı makyaj biçimidir. Bu teknik, kaşlara iyileştirmek veya oluşturmak için, dökülmüş kıl boşluklarını örtmek için veya kaşları uzatmak için kullanılabilir. Her bir microblading tek tek uygulanır ve uygulayıcı tarafından kaşların şeklini, rengini ve yoğunluğunu kontrol etmesine izin verir.

Kaş nakışı olarak da bilinen mikroblading, epidermise pigment koymak için ultra ince iğneleri olan bir alet kullanarak kaşları güçlendirmenin manuel bir yöntemidir. Geleneksel kozmetik dövme işleminin aksine, mikroblading daha az invaziv ve yarı kalıcıdır. Mikroblading inanılmaz derecede doğal görünüme neden olur.

İşlem sırasında minimal bir ağrı yaşayabilirsiniz, ancak kesinlikle buna değecektir! Ağrı en aza indirgemek ve cildi uyuşturmaya yardımcı olmak için çalışma alanına anestetik uygulanır. İlk işlem genellikle 2 ile 3 saat sürer. İyileşme süresi vücudunuzun doğal iyileşme sürecine bağlı olarak ortalama 7 ile 10 gün arasındadır.

Kişinin cilt türüne, dokusuna, yaşam biçimine bağlı olarak yaklaşık mikroblading işleminin kalıcılığı 1 ile 2 yıl sürebilir. Ancak bu zamana kadar aralıklı olarak kontrollere gitmeniz ve rötuş yaptırmanız daha iyi olacaktır.

Mikroblading işlemi sonrasında çoğu zaman hiçbir yan etki ortaya çıkmaz. Ancak bazı insanlar için az şişlik ve az kızarıklık olması yaygın bir durumdur.

Mikroblading, çoğu insan için uygundur, ancak aşağıdaki şartlar sizin için geçerliyse uygulama yapılamaz.

Hamile

Şeker hastası

Otoimmün rahatsızlığı

Bahçeşehir Microblading Fiyatları hakkında bilgi için bizimle iletişime geçiniz.