Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


Kaş Dizayn

blank

Kaşlar genel güzellik yaklaşımında hayati bir rol oynamaktadır. Tüm görünümü farklılaştırabilir veya kötü görünüme neden olabilir. Saç kesimi gibi, kaş biçimleri de tek bir boyuta uymaz. Mükemmel kaşlarınız yüzünüzün boyutlarına bağlıdır. Bu nedenle kaş dizayn işlemi çok önemlidir.

Yüz şeklinizi bulmak mükemmel kaş şekline doğru ilk adımdır. Altı farklı şekil vardır;

Oval Yüz için Kaşlar

Oval şekilli yüze sahip olan kadınlar şanslıdır, çünkü yüzlerinde farklı kaş şekilleri deneyebilirler. Bununla birlikte, klasik dengeli kaş biçimi bu yüz şekli için mükemmeldir.

Kare Yüz İçin Kaşlar

Yumuşak şekilde yuvarlatılmış kaşlar doğru tercihtir.

Yuvarlak Yüz için Kaşlar

Yuvarlak yüzlü olanlar için, kemerli kaşlar yüzünüze oval bir görünüm vermek için kullanılabilir. Kemerli kaşlar, kemik yapısının ortaya çıkmasına ve tanımlanmasına yardımcı olur.

Uzun Yüz İçin Kaşlar

Düz bir kemerli kaş, yüzünüzde güzel duracaktır.

Yüzünüze uygun kaş şekli uygulandıktan sonra sıra boşluk olan bölgeleri kaş farı veya kalemi ile doldurmaya gelir. Ancak tüm bunlar bir uzman tarafından yapılmalıdır. Çünkü kaşlar yüz ifadenizde önemli bir yere sahiptir. Yanlış tercih ve uygulama hiç istemediğiniz bir görünüme neden olacaktır. kaş dizaynı yapıldıktan sonra kişi kendini gerçekten istediği gibi görecektir. Doğru kaş dizaynı bir estetik işlem yaptırmış gibi farklı görünmenize neden olabilir.