Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


Hydrafacial

Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial; Cildinin genç görünmesini isteyen herkese çözüm olarak üretilmiş bir teknolojidir. Parlak ve ışıldayan bir cilt için mutlaka cildin doğru nemlendirilmesi ve ihtiyacı olan nemin sağlanması gereklidir. Sağlıklı ve gözenekleri açık olan bir cilt için nem oldukça önemlidir. Cilt yenileme ve akne tedavisinde oldukça başarılı olan hydrafacial uygulaması yaşlanma karşıtı olan bir bakım yöntemidir. Vakumlama yöntemiyle çalışan bir cihaz sayesinde cilt derinlemesine temizlenerek cildin yenilenmesi amacıyla yapılan bir uygulamadır.

Gelişmiş teknolojisi sayesinde cilde zarar vermeden gerekli olan tüm bakımı yaparak cildin genç, parlak ve yenilenmiş bir görüntüye kavuşmasını sağlar. Tek bir seansta etkisini gösteren cilt bakımı uygulaması cilt temizleme, soyma, nemlendirme ve antioksidan işlemlerinin hepsini sağlayarak sürecin tamamlanmasına yardımcı olur.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Cilt bakımı için gerekli olan uygulama ağrısız ve acısız bir şekilde gerçekleştirilir. Hücre metabolizmasını yenileme amacıyla yapılan cilt bakımı uygulaması aşamalarından ilkinde cilt tipine uygun olan bir temizleyici yardımıyla temizlenir. Vakum uygulaması yapılarak cilt temizlendikten sonra cilt tipine uygun olan bir solüsyonla beslenerek devam eder. Kullanılan solüsyon cildin nemlenmesini, onarılmasını ve yenilenmesini sağlamakla görevlidir. Son aşamada ise cilt dokusu uyarılarak sıkı bir görünüm kazanması için işlem sonlandırılır. Uygulama cildin nem dengesini korumak için üretilmiş ve kişilerin hasar görmüş olan hücrelerini yenilemek için etkili olan çözüm yoludur. Uygulamanın süreci ve hydrafacial fiyatları 2022 için mutlaka uzman kişiyle görüşme sağlanması önemlidir.

Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

Cilt çevresel faktörlerin, yanlış makyaj ve güneş ışınlarının etkisiyle zaman içerisinde yıpranır ve yaşlanma belirtileri göstermeye başlayarak bakım yapılması gerektiği noktada cilt bakımı uygulaması olan hydrafacial en etkili çözümlerdendir. Uygulama ile yaklaşık yarım saat içerisinde ciltte meydana gelen tüm hatalar giderilir. Uygulama sırasında yapılan temizlik ve bakım işlemlerinden sonra gerekli görüldüğü halde peeling uygulamaları da yapılarak sorunların hepsinin kalıcı bir şekilde giderilmesi amaçlanır. Dokular ve cilt herhangi bir zarara uğramadan cilt yenilenmesi sağlanır. Kırışıklıklar, lekeler, akne ve siyah noktalar bu uygulama sayesinde yok edilebilir.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Cilt bakımı uygulamasında vakumlu vortex sisteminin geliştirilmesiyle cildin derinlemesine temizliği sağlanır. Uygulama sırasında kullanılan solüsyonlar yardımıyla cilde zarar vermeden akne ve siyah nokta gibi sorunlar yok edilir. Akneler ve yaşlanma belirtilerine karşı özel serumlar kullanılır ve bu serumlar soruna, kişini cildine göre her kişiye özel olarak hazırlanmıştır. Cilt bakımı uygulaması sayesinde cilt hızlı bir şekilde nemlendirilerek nem dengesinin de korunması sağlanır. Kullanılan led teknolojisiyle cilt sıkılaşarak bakterilerin yok edilmesi sağlanır. Cilt bakımı uygulamalarında planlama kişinin cilt yapısına göre değişiklik gösterdiğinden hydrafacial fiyatları da kişiler farklı uygulanacaktır.

Hydrafacial Uygulama Avantajları

Acı ve ağrı hissedilmediği için son derece konforlu bir şekilde gerçekleşen cilt bakımı uygulaması yaş ve cilt tipi ayırmadan herkese uygulanabilir bir işlemdir. Derinlemesine bir temizlik yapılan ciltteki etkileri uzun süreli olup cildin genç görünüm kazanmasını sağlamaktadır. İnce çizgi ve kırışıklık tedavisinde etkili olan uygulama kısa süreli olmasından ve her mevsim uygulanabilir olmasından dolayı sıklıkla cilt bakımı için tercih edilen bir uygulama çeşididir.

Hydrafacial Kaç Seans Uygulanmalı?

Uygulama kadın ya da erkek fark etmeden herkese güvenle yapılan işlemlerdir. Uygulama süresi 30 dakika olup kişilerin cilt yapılarına göre 4-6 seanslık bir cilt bakımı kürü uygulanması gerekebilir. Tedavi amaçlı olan uygulamalara bir hafta arayla seanslar uygulanırken kozmetik amaçlı cilt bakımı uygulamasında ayda bir tekrarlanması uzman kişiler tarafından uygundur. Uygulama sonrasında herhangi bir bakım kremi ya da dikkat edilecek bir durum yokken sadece uygulamanın yapıldığı ilk gün yüz yıkanmaması konusunda hasta uyarılır. Seansların sıklığı ve sayısı hydrafacial fiyatları üzerinde de etkili olacaktır.

Hydrafacial Hangi Durumlarda Etkilidir?

Hydrafacial cilt bakımı uygulamaları herkese güvenle yapılan uygulamalar olup bazı kişilerde özellikle yapılması gereklidir. Uygulama genellikle cilt lekeleri, siyah noktaları, büyük cilt gözenekleri ve akne tedavilerinde oldukça başarılıdır. Bu sorunları yaşayan kişilerde etkileri kalıcı olup uzman hekimler tarafından önerilen uygulamadır. Cilt tipine ve soruna bağlı olarak hydrafacial fiyatları 2022 değişiklik gösterecek ve kişiye özel bir uygulama yapılacaktır.

Hydrafacial Kimlere Uygulanabilir?

Cildinde sorun yaşayan, akne ve siyah nokta problemi olan her yaş grubuna cinsiyet ayırt etmeden uygulama yapılabilir. Cilt problemleri yaşayan kişilerin sorunu kaynağını öğrenmek için mutlaka bir uzman hekime gitmesinde fayda olup cilt bakımı için zararı olmayan hydrafacial uygulamasını tercih etmeleri en etkili çözüm yollarındandır. Hydrafacial fiyatları 2022 bu bağlamda kişiye özel planlaması yapılmasından dolayı farklılık gösterecektir.

Hydrafacial Kaç Seans Önerilir?

Uygulama için uzmanların önerdiği seans sayıları haftada bir kez gidilmesi kaydıyla 4-6 seans sonuçları görmekte yeterli olmaktadır. Sonuçların kalıcılığı için ayda bir kontrol edilmeli ve gerekli olan durumlarda seans tekrarı yapılmalıdır.

Hydrafacial Yaptıranlar

Uygulama yapılan kişiler işlemler sonrasında dikkat etmesi gereken bir durum olmadığından aynı gün içerisinde normal hayatlarına geri dönebilirler. Uygulama süresinin kısa olması ve kişinin acı ya da ağrı hissetmemesinden dolayı özellikler bayanlar arasında yaygın bir uygulaması bulunur. Uygulamayı yaptıran kişiler hydrafacial fiyatları 2022 için mutlaka ön görüşme yapılmasını daha doğru bulmuşlardır.

Hydrafacial Yorumları

Cilt bakımı için yapılan işlemlerden memnun olarak kişilerin çıkması teknolojinin gelişmesi sayesinde cilt bakımı uygulaması olan hydrafacial tedavisini öncelikli olarak yaptırılmasına neden olmaktadır. Kişiler ciltlerinin bakımından sonra yepyeni bir görünüme kavuşarak yenilenmiş, parlayan ve canlı bir cilde kavuşurlar. Hydrafacial fiyatları 2022 için kişiler etkilerini gördükten sonra uygun olduğunu söylerler.

Hydrafacial Fiyatları 2022

Cilt bakımı uygulaması olan hydrafacial fiyatları 2022 tedavinin kişiye özel olarak planlanmasından dolayı farklılık göstermektedir. Cildin temizlenmesi ve uygulama sırasında kullanılacak olan özel serumlar, işlemler sırasında gerekli görülmesi halinde farklı uygulamalar hydrafacial fiyatları 2022 üzerinde etkili olacaktır.