Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


Hydrafacial

hydrafacial

Hydrafacial tedavisi bugünün cilt bakımında yenilikçi bir gelişmedir. Adından da anlaşılacağı gibi, cildi nemlendirir. Neredeyse herkes, kırmızı, kuru, tahriş olmuş cildin yaşlanmanın görünür işaretlerini artıracağını bilir. Peki, çözüm nedir? Elbette hidrasyon.

İyi nemlendirilmiş cilt sağlıklı bir cilde benzemektedir. Hydrafacial cildin genel görünümünü iyileştirmesinden dolayı cilt bakımını artıran farklı bir cilt bakımı tedavisidir.

Hydrafacial cilt soyma tedavisi, cilt bakımının her alanına hitap eder. Hydrafacial, aşağıdaki üç cilt bakımının bir kombinasyonudur;

*Mikrodermabrazyonun eksfoliyasyon ve cilt yüzey kaplaması işlemi

*Kimyasal peeling tedavisinin yenilenmiş cilt etkisi,

*Derinlemesine temizleyici cilt bakımı ve nemlendirme

Hydrafacial cerrahi olmayan bir tedavi olup iyileştirilmiş doku ve cilt tonu için herhangi bir rahatsızlık vermeden veya iyileşmek için ek bir kesinti olmadan derhal sonuç verir.

Hidrafacial tedavisi çok yönlü bir yaklaşım gerektirir. Tedavinin aşamaları şu şekildedir;

Hydrafacial tedavi, cilde uygulanan birçok işlemin bir arada yapıldığı ve uygulandığı bir yöntemdir. Buna rağmen son derece güvenilirliği kanıtlanmış ve son gelinen noktada en fazla tercih edilen yöntemlerden biri olmuştur. Cildin derinlemesine temizlenmesi, cildin soyulması, yenilenmesi, nemlendirilmesi, aknelerden arındırılıp akne izlerinden temizlenmesi işlemi ile bir arada yapılan geniş bir tedavi uygulamasıdır.

Vorteks Ekstraksiyonu – Siyah noktalar, sebumlar ve çeşitli cilt lekelerini kolayca çıkarabilir ve ortadan kaldırabilir.

Vorteks Temizliği – Benzersiz HydroPeel ucu, deriyi yumuşatırken cildin gözeneklerini derinlemesine nüfuz ederek kirleri yumuşakça eritmek için cildi verimli bir şekilde hidratlamak için kullanılır.

LED Işık Terapisi – LED ışık terapisi Hydrafacial tedavisinin ardından daha da fazla fayda sağlar. Hücre büyümesini teşvik etmek için enerji yayan belirli ışık türlerini kullanır, böylece cildinizin elastin ve kollajen üretimini arttırır. Zamanla, cilt daha az kırışmış, daha sıkı ve daha genç görünür hale gelir.

Antioksidan Vorteks Füzyonu – Özel sarmal uç, ciltte kuvvetli antioksidanların yanı sıra iyi nemlendirilmiş cilt özümleri için yeni bir yaklaşım kullanır. Bu da kırışıklıkların, ince çizgilerin, hiperpigmentasyonun ve yağlı cildin görünümünü azaltır.

Eksfoliyasyon – Cildi pul pul dökmek, sağlığının korunması için gereklidir.