Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


HİFU – Vücut Liftingi

blank

HİFU Tedavisi – Vücut Liftingi

HİFU tedavisi derinin derin yapısal katmanlarını hedeflemek için ultrason enerjisi kullanır. Bu vücudun doğal iyileşme tepkisini uyandırır ve yeni kollajen ve elastinin oluşumuna neden olur. Genel olarak yaşlanmanın belirtilerini azaltarak size taze, daha genç bir görünüm kazandırır.

Yaşlanma belirtileri ile mücadele için cerrahi olmayan bir tedavi arıyorsanız kendinizi daha fazla yormayın. Sarkmış cilt rahatsızlıklar en yeni HİFU ultrason teknolojisi kullanılarak tedavi edilir. HİFU, yüksek odaklı ultrason enerjisini temsil eder. Cerrahi olmayan, klinik olarak kanıtlanmış en yeni teknolojidir. Vücudun şekillendirilmesi ve sıkılaştırılması için harika bir tedavi seçeneğidir.

HİFU tedavisi gevşek cildi sıkılaştırma, kaldırma ve tonlama için cerrahi olmayan bir teknolojidir ve selülit görünümünü de iyileştirir. Vücudunuzun şeklini iyileştirmek ve yaşlanmanın işaretlerini ortadan kaldırmak isterseniz, HİFU tedavisi aradığınızı size verecektir.

HİFU tedavisi, özellikle aşağıdaki alanlar için sıkılaştırma, kaldırma ve tonlama için etkili olmayan bir seçenektir;

  • Meme görünümünü geliştirme
  • Selülit
  • Kol sarkması
  • Karın bölgesi
  • Dizler
  • Bacaklar

Sonunda size daha dolgun ve daha doğal göğüsler sunmak için tasarlanmış cerrahi dışı göğüs iyileştirme tedavisine artık sahip olabilirsiniz. Bu ağrısız prosedür ani sonuçlar doğurabilir. Ameliyatın aksine, meme dikleştirme tedavisi, vücudunuzun dolgunluğunu güvenli ve doğal bir şekilde arttırmak için tasarlanmıştır ve kesintisiz bir şekilde cerrahi bir meme dikleştirme seçeneği sunmaktadır.

HİFU tedavisinin sonuçları 1 seneden daha uzun sürebilmektedir. Ancak bu genellikle kişiden kişiye göre değişir.