Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Vitamin Kürleri

Vitamin kürü tedavisi vücuda gerekli vitaminleri, mineralleri ve anti-oksidanları sağlayan bir yöntemdir. Enjeksiyon yoluyla gerçekleştirilen bu tedavi oldukça etkilidir ve vücudun eksik olduğu alanda tamamlanmasını sağlar.

Damardan besinlerin verilmesi, oral veya hatta intramüsküler enjeksiyonlarla elde edilemeyen daha yüksek konsantrasyonlara neden olabilir. Oral takviyeler sindirim sisteminden geçer ve daha sonra kan dolaşımına emilir. Bu işlem zaman alır ve emilim esnasında besin maddelerinin bir kısmı kaybolur. Oral takviyelerin aksine, vücuda enjeksiyon yoluyla giren vitaminler sindirim sistemini bypass ederek doğrudan kan dolaşımına ve dolayısıyla vücudun hücrelerine geçerler. Bu, besin maddelerinin daha yüksek konsantrasyonlarının vücudun hücrelerine doğrudan iletilebileceği anlamına gelir, böylece vücudun bunları daha iyi kullanması sağlanır.

Vitamin kürü sayesinde ciltte canlanma ve yenilenme sağlanır. Vitamin kürü, yorgun görünümün önüne geçmek için mükemmel bir tedavi seçeneğidir.

Vitamin kürü ile besinler doğrudan ve derhal kan dolaşımına girer. Besinlerin çok daha yüksek konsantrasyonları, vücudun hücrelerine doğrudan intravenöz tedavi yoluyla verilir ve vücudun bu besleyicileri daha iyi emmesi ve kullanması sağlanır.

Vitamin kürü için karar verme aşamasında olan insanlar genellikle tedaviden faydalanacaklarını bilmek istiyorlar. tedavilerde kullanılan vitaminler ve mineraller, vücudumuzdaki her hücredeki biyokimyasal reaksiyonlar için gereklidir. Bu nedenle tedavinin başarısız olma şansı bulunmamaktadır.