Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


Vaser Liposuction

vaser liposuction

Vaser liposuction, vücudunu şekillendirmek isteyen insanlar son dönemlerde tercih ettiği yöntemdir. Teknoloji geliştikçe estetik bir görünüme sahip olmak vaser liposuction sayesinde eskisi kadar zor değildir.

Vaser liposuction bilindiği üzere cerrahi yöntemler arasında yer alır. Yağ oluşan bölgelerinize vaser lipo yaptırarak kanüller yoluyla yağlarınızın alınmasını sağlamanız mümkündür.

Kimi insanlar vaser lipo işlemini tek başına yaptırırken kimisi de meme estetiği, karın germe ve buna benzer estetik operasyonlarla birlikte yaptırmayı tercih eder.

Birçok insan daha önce duyulan yağ alma işlemlerindeki kanama ve morarma gibi etkilerden dolayı bu tarz cerrahi işlemleri yaptırmak istememiştir. Vaser liposuction size risksiz bir yağ yakımı imkânı sağlar.

Vaser Liposuction Nedir?

Şekillendirmek istenilen yerlere vaser lipo uygulanarak istenen etki yaratılabilir. Örneğin meme, popo, elmacık kemikleri ve gülme çizgileri gibi bölgelere uygulandığında şekillendirme işlemi yerine getirilmiş olur.

Vaser lipo yöntemi uygulanırken dokuya zarar verilmemesine özen gösterilir. Vaser lipo ile alınan yağlar kimi bölgeler için yağ enjeksiyonu ve dokusu olarak kullanılabilir. Vaser lipo zararlı bir yöntem olmasa da yağ aldırmak istediğiniz firmayı seçmeniz çok önemlidir.

İstediğiniz etkiyi sağlıklı bir şekilde oluşturmak istiyorsanız kaliteli olan vaser lipo firmaları size bu konuda yardımcı olacaktır. Henüz kaliteli bulduğunuz bir vaser lipo firması bulamadıysanız bizim hizmetlerimizle sağlıklı bir şekilde yağ yakmanız mümkündür.

Vaser Liposuction Ameliyatı

Vaser liposuction ameliyatı cerrahi bir işlem olduğu için donanım ve hijyen gerektiren bir ameliyattır. Bu sebeple vaser lipo yapılan ortamın hijyenik olmasına dikkat etmelisiniz.

Adı duyulmayan, güvenilir olmayan ve insanların tavsiye etmediği bir firmaya vaser lipo yaptırdığınızda hem sağlığınıza hem de görünümünüze zarar verilme ihtimali yüksektir.

Vaser lipo uygulanacak hasta ameliyattan önce cilt dezenfektanlarıyla yıkanır. Vaser lipo ameliyatında kesi yapılan solüsyon içerisinde lokal anestezik ve adrenalin barındırır. Adrenalinin bulunmasının sebebi vaser liposuction ameliyatının kanamaya sebep olmamasının istenmesidir.

Vaser lipo esnasında alınan yağlar kadınlarda meme dikleştirme ve büyütme ameliyatlarında, erkeklerde ise kas görünümünü artırmak amacıyla kullanılabilir. Genç görünüme sahip olmak isteyenlere ise vaser lipo ameliyatında alınan yağlar yüzde kullanılır.

Vaser Liposuction Öncesi

Vaser lipo ameliyatı olmadan önce cerrahları ve firmaları detaylı olacak şekilde araştırmanız ameliyatın başarı oranını artırır. Araştırma yapmadan üstünkörü bir vaser lipo ameliyatı olursanız beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Sağlığınıza zararlı sorunlarla karşılaşmamanız için vaser lipo firmalarını araştırmalısınız. Eğer araştırma yapmanıza rağmen istediğiniz gibi bir firma bulamadıysanız bizim vaser lipo hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Vaser Liposuction Sonrası

Vaser liposuction ameliyatından sonra insanlar ilk etapta vücudunda ödem olduğunu fark ederek endişelenir. Fakat vaser lipo ameliyatından sonra vücudunuzda ödem oluşması çok normal sayılan bir durumdur. Vaser lipo sonrası vücudunuzda oluşan ödemler zaman içerisinde emilerek kaybolur.

Vaser lipo ameliyatı sonrasında korse takmanız cerrahlar tarafından istenen bir durumdur. Zaten vaser lipo ameliyatından sonra odanıza gitmeden önce korseniz mutlaka takılır.

Ameliyat esnasında lokal anestezi yapıldığı için vaser lipo sonrasında ağrı hissetme ihtimaliniz çok düşüktür. Ayrıca vaser lipo ameliyatından sonra size damar yoluyla ağrı kesici verilir.

Vaser Liposuction İçin Kimler Uygundur?

İster kadın ister erkek olun vaser lipo ameliyatı olabilirsiniz. Ayrıca vaser lipo sadece yağ yakımı için değil, aynı zamanda orantısız görünen vücut bölgeleriniz için de uygulanabilir.

Kadın ve erkekler spora direnç gösteren vaser lipo yaptırarak istediği vücudu elde ediyor. Bununla birlikte meme dikleştirme ve küçültme, jinekomasti ve bunlara benzer estetik operasyonlarda da vaser lipo ameliyatından alınan yağlar kullanılabilir.

Diyet ve spor yapmasına rağmen kilo veremeyenler arasındaysanız siz de vaser lipo sayesinde yağ yakımı sağlayabilirsiniz. Özellikle basen, bacak ve popo gibi bölgelere vaser lipo sıklıkla uygulanır. Spor yapan kadın ve erkeklerde vaser lipo farklı prosedürlerde uygulanır.

Vaser Lipo En Sık Nerelerde Tercih Ediliyor?

Vaser lipo yaptırmak istediğiniz zaman vücudunuzun hangi bölgesine yaptırmak istediğinizin bir önemi yoktur. Kadınlar vaser lipoyu genelde meme altı, basen, bacak ve karın gibi yağların fazla olduğu bölgeleri tercih eder. Erkeklerde jinekomasti, karın, bacak, basen ve simit bölgesi gibi bölgeler sık sık tercih edilir.

Vaser Lipo Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Vaser lipo her bölgeye yapılabilen bir cerrahi işlemdir. Fakat net bilgi istiyorsanız vaser lipoyu karın, yüz, basen, bacak, meme, popo ve diğer bölgelerinize yaptırabilirsiniz.

Henüz güvenilir bir vaser lipo cerrahı bulamadıysanız bizim firmamızla iletişime geçerek hangi bölgenize yaptırmak istiyorsanız vaser lipo işlemini yaptırabilirsiniz.

Ameliyatı Genel Anestezi ile Mi Yapılır?

Vaser lipoda uygulanan bölgeye göre anestezi yapılır. Eğer sırt, karın, omuz ve bunlara benzer geniş çaplı bir işlem yapılacaksa genel anestezi yöntemiyle hastanın rahatlığı sağlanır.

Küçük bölgelere yapılacaksa sadece bölgesel anestezi yapılarak vaser lipo işlemi tamamlanmış olur. Bu tarz bilgilerin detaylarını öğrenmek için vaser lipo cerrahlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Sonuçları Kalıcı Mıdır?

Vaser lipo ameliyatı olan kişiler sonuçların kalıcı olup olmadığını merak eder. Aslında on altı yaşından itibaren yağlarda artış olmadığı için vaser lipo ameliyatından sonra da aşırı kilo artışı gözlemlenmez.

Fakat vaser lipo operasyonu sonrasında yeme alışkanlıklarınıza bağlı olarak yağlarınızın hacmi artabilir. Bu durumda bile aşırıya kaçılmadığı müddetçe vaser lipo ameliyatından sonra çok fazla kilolu bir görünüme sahip olmazsınız.

Eğer vaser lipo ameliyatından sonra yeme süreciniz çok dengesizse ve beslenmenizi kontrol altına almazsanız kilo alma ihtimaliniz yüksektir. Vaser lipo operasyonundan sonra kilo alma sorununu diyetisyenlerle görüşerek önlemeniz mümkündür. Vaser lipo sonrasında karşılaşabileceğiniz sorunları görüşmek için uzmanlarımızla iletişime geçebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Vaser Liposuction Yaptıranlar

Siz de vaser lipo yaptıranlar arasındaysanız ameliyattan sonra bol bol su içmeniz uzmanlar tarafından önerilen bir bilgidir. Vaser lipo ameliyatı esnasında alınan anestezilerin vücuttan atılması için su tüketimi aktif rol oynar.

Araç kullanan biriyseniz vaser lipo işlemi sonrasında araç kullanmanız tavsiye edilmeyebilir. Vaser lipo ameliyatından sonra rahat bir süreç geçirmek istiyorsanız uzmanları dikkate almalısınız.

Vaser lipo yaptıranlar tarafından morarma olduğuna dair yorumlara rastlamış olabilirsiniz. Vücutta meydana gelen bu morluklar diğer ameliyatlar gibi ciddi olmadığı için vaser lipo sonrasında oluşan morarmalardan dolayı endişelenmeniz gerekmez. Eğer vaser lipo yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vaser Liposuction Fiyatları 2022

Vaser lipos ameliyatı hakkında araştırma yapmanız operasyonun başarılı geçmesinde doğrudan etkilidir. Firma araştırmalarında birçok insan vaser lipo ameliyatının fiyatlarını araştırarak cerrah seçimi yapıyor.

Fiyatların değişkenliğini düşündüğümüz zaman bu durum normaldir ama vaser lipo cerrah seçimi için yeterli olduğu söylenemez. Başarılı bir operasyon geçirmek istiyorsanız vaser lipo cerrahının kalitesi, profesyonelliği ve başarısı gibi birçok noktaya dikkat etmelisiniz.

Daha önce hiç vaser lipo araştırması yapmadıysanız bu ameliyatı yaptıran kişilerin tavsiyesini dikkate alabilirsiniz. Araştırma yapmanıza rağmen istediğiniz kriterlere uygun vaser lipo firması bulamadığınız durumlarda bizim cerrahlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli, başarılı ve uygun fiyatlı vaser lipo hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın. Vaser liposuction fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.