Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


blank

Somon DNA tedavisi somon sütünden elde edilen bir proteindir. Yaş ilerlemesi ile birlikte, subkütan dokunun en önemli takviyeleri olan kollajen ve elastinin sentezi yavaşlar ve hyalüronik asit miktarını azaltır. Cilt donuk ve sağlıksız görünmekle beraber yaşlılığın belirtileri de görülmeye başlar. Somon DNA, insan derisinde eksik proteinleri destekleyebilen en doğal kaynak olarak bilimselliği kanıtlanmıştır bir tedavidir.

Somon dna hastaya enjekte edildiğinde cilt kendini yeniler ve kendisini gençleştirir. DNA, hacmine oranla su hacmini 10 bin kat daha tutarak nem dengesinin korunmasına yardımcı olan derin kırışıklıkları önleyen ilk ve en basit adımdır. Antioksidan gücünde yüksek bir bileşimdir. Yaşlanma karşıtı tedavilerde yaşlanmaya karşı savaşmak için kullanılır.

Somon DNA uygulaması, cildi yenilemek için yenilikçi bir süreçtir. Dikkat çekilmesi gereken en önemli şey, kullanılan ürünün orijinal ve marka kalitesi olmasıdır.  Uygulama süresi 15-30 dakika sürer ve kişi uygulamadan sonra günlük yaşantısına devam edebilir. Her oturumda cildin yapısını güçlendirir, esneklik ve sızdırmazlığı artırır, güneş ışınlarına bağlı hasarları önler.

Cilt gençleştirme ve cilt canlandırmaya ihtiyaç duyan insanlar için uygulanabilir ve göz altı morlukları ve akne izlerinden muzdarip olan kişiler için de uygundur. Cildin yenilenmesini sağlaması nedeniyle hastanın daha genç bir görünüme sahip olması ve cildinin canlanması kaçınılmazdır.