Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


Scarlet S – Yüz Germe

blank

Yakın zamanda, yerel kozmetik ve plastik cerrahi pazarında yeni, güvenli ve etkili bir tedavi popülerlik kazandı. Scarlet S kadınlara acısız, cerrahi olmayan bir yüz germe etkisi sağlar. Scarlet S, lazer yerine Microneedle Fractional Radiofrequency (MFR) kullanan yeni nesil cilt gençleştirme teknolojisidir.

Scarlet S cildi sıkılaştırmak için sadece kollajeni oluşturmakla kalmaz aynı zamanda cilt hacmini ve elastini geliştirerek cildin elastikiyetini, dokusunu ve görünümünü iyileştirir ve cildin iyileştirilmesini sağlar.

Scarlet S Nasıl Çalışır?

25 altın mikronötesi içeren küçük bir el aleti kullanarak, Scarlet S’in mikro iğneleri dış deri yüzeyine zarar vermeden hedef konuma Radyo frekansı sağlamak için derinin altına nüfuz eder. En iyi sonuçlar için penetrasyon derinliği, yoğunluğu ve enerji verme hızı kontrol edilebilir.

Scarlet S, cildin altına enerji verir, tam olarak gençleşip cildin yüzeyine (epidermis) zarar vermeden sıkıştırmaya ihtiyaç duyar. Buna ek olarak, Scarlet S cildinize daha nazik davranır, bu nedenle lazer tedavilerine kıyasla yara izi veya yanık olma olasılığı daha düşüktür. Lazerden farklı olarak Scarlet S, melaninle etkileşime girmez, bu nedenle hiper veya hipopigmentasyonun minimal yan etkileri olan  tüm cilt türleri için nispeten güvenlidir.

Scarlet S, cilt yenilenmesi, cilt sıkılaşması ve gözenek minimizasyonu için en etkili tedavilerden biridir. Bu nedenle kırışıklıkları ve doku esnekliğini geliştirir. Aynı zamanda akne, sivilce izleri ve hiperhidroz için de etkilidir.