Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


Scarlet S – Kol Sarkmaları Giderilmesi

blank

Scarlet S tedavisi ile cerrahi olmayan cilt sıkılaştırılması, sarkmaların giderilmesi ve kırışıklıkların iyileştirilmesi mümkündür. Scarlet S tedavisi sıkılaştırma söz konusu olduğunda oldukça etkilidir ve bu nedenle kol sarkmaları da tedavi edilebilir. Scarlet S tedavisi tüm vücutta uygulanabilir olması nedeniyle vücudun şekillendirilmesi için de kullanılabilir.

Scarlet S  tedavisi fraksiyonel ısı bölgelerine yol açan, normal dokuyu ısıtılmış bölgeler arasında daha kısa iyileşme süresi bırakarak çoklu minik iğnelerle cilt yüzeyinin altındaki mikrodondalardan radyo frekansı enerjisi gönderir. Bu tedavi iki şekilde kollajen üretmeye yardımcı olur. İlk olarak mikroneedüller, vücudunuzun kollajen üretimi ile iyileştiği derin dermiste mico-yaralanmalara neden olur. Scarlet S, daha ileri kolajen üretimi için ısı yaymaktadır ve bu da kollajen uyarımına neden olur.

Scarlet S tedavisinden önce topikal uyuşturucu krem kullanılarak rahatsızlık en aza indirgenir.  Çoğu durumda 1 ile 3 gün içinde çözülen hafif ile orta düzeyde kızarıklık olabilir. Uygulama yapılan alan hassastır ve tedaviden sonra 3-5 gün boyunca dokunulmaması gerekebilir. Ancak hasta uygulamadan birkaç saat sonra günlük yaşantısına geri dönebilir.

Scarlet S tedavisi sarkmaların tedavisinin yanı sıra şu durumlar için de kullanılabilir;

  • Kırışıklıklar ve ince çizgiler
  • Sorunlu cilt dokusu
  • Akne ve diğer yara izleri
  • Geniş gözenekler
  • Aşırı sebum üretimi
  • Deri çatlağı