Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


Scarlet S – İnce Kırışıklık Tedavisi

blank

Scarlet S tedavisi ciltte kolajeni ve elastini yeniden şekillendirmek için radyo frekans (RF) teknolojisini kullanan minimal invaziv bir tedavidir. Bu, ince kırışıklıkların yanı sıra sivilce izlerinin de azalmasına ve aynı zamanda cilt dokusunun düzelmesine neden olur.

Scarlet S, fraksiyonel mikro iğne radyo frekansı (RF) teknolojisini kullanarak dermisin alt katmanlarına doğrudan enerji aktararak yeni kollajen düzeyleri yaratmakta ve dermal elastik liflerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bu sayede ince kırışıklıklar tedavi edilebilmekte ve hastanın yaşlanma belirtileri ortadan kaldırılmaktadır.

Tedaviden hemen sonra şişlik ve kızarıklık olabileceği halde, asgari miktarda kesinti olur. Özellikle yan yanak bölgesinde bazı bölgelerde kabuklanma meydana gelebilir ve genellikle 3-7 gün içinden kendiliğinden iyileşir. Rahatsızlık azaltmak için topikal anestetik ve ön ilaçlar verilir.

Scarlet S tedavisi son derece popüler bir tedavi seçeneğidir. Özellikle ince kırışıklıkları olan ve cerrahi müdahale istemeyen hastalar bu sayede yepyeni bir cilde kavuşabilirler.

Scarlet S Tedavisinden Sonra Ne Gibi Sonuçlar Beklenebilir?

Hastaların çoğu, Scarlet S tedavisinden sonra birkaç gün içinde cilt dokusunda anlık düzelme olduğunu görür. Ancak vücudun kollajen ve elastin üretmesi biraz zaman aldığı için nihai sonuçları aslında birkaç hafta boyunca yavaş yavaş görülebileceği bilinmelidir.

Scarlet S Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

Scarlet S, bireysel hasta ihtiyaçları için özelleştirilmiş tedavi seçeneği sağlayan tedavi derinliğine özel bir denetime sahiptir. Hem epidermis hem de derin dermis aynı anda hedeflenir ve böylece maksimize edilmiş sonuçlar elde edilir.

Radyo frekansı atım süresi 0.1 saniyede serbestçe kontrol edilebilir.

Scarlet S, minimum ağrı ve kesinti ile en iyi sonucu elde etmek için yalıtılmamış mikro elektrotların kullanımı ile sürekli ısıtma sağlar.