Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


Scarlet S – Hiperhidroz Tedavisi

blank

Hiperhidroz sorunu aşırı terleme olarak da bilinmektedir. Kişinin koltuk altı, kasık, el veya vücudunun herhangi bir bölgesindeki kontrol edilemez, kişinin sosyal yaşantısını etkileyecek şekilde büyük bir sorun haline gelmiş olan terleme biçimi hiperhidroz olarak adlandırılmaktadır. Hiperhidroz sorunu birçok kişide görülebilen sık rastlanan bir problemdir. Hiperhidroz birçok şekilde tedavi edilebilir. Ancak ilaç tedavilerinin başarısız olduğu durumlarda farklı tedavi seçenekleri önerilmektedir. Bunlardan biri de Scarlet S tedavisidir.

Mikro iğnelerin kullanıldığı Scarlet S tedavisi aşırı çalışan ter bezlerinin dengelenmesini sağlayarak hiperhidroz sorununu tedavi edebilmektedir. Herhangi bir yan etkinin olmadığı Scarlet S tedavisinde hasta oldukça konforludur ve birkaç saat içinde günlük yaşantısına geri dönebilir.

Scarlet S tedavisi sadece hiperhidroz sorunu için kullanılmaz. Aynı zamanda estetik sorunların çözümü için de Scarlet S tedavisi sıklıkla tercih edilmektedir. Scarlet S tedavisi sonrasında cildiniz genç görünümünü ve esnekliğini geri kazanır. Aynı zamanda cilt sıkılaşarak gözle görülür bir düzelme ortaya çıkar. Ciltte bulunan bazı izler ve yaralar da Scarlet S tedavisi ile tedavi edilebilir.

İnce çizgiler, kaz ayakları, kuru cilt görünümü ve gözlerin altındaki cildin kalitesini iyileştirmek için Scarlet S  tedavisi tercih edilebilir. Konforlu bir tedavi olması nedeniyle popüler olan bu tedavi aynı zamanda herhangi bir yan etkiye neden olmadığı için de uygulanabilirdir.