Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


Scarlet S – Geniş Gözenek Tedavisi

blank

Herkes için ciltteki geniş gözenek görünümü korkunç bir sorundur. Geniş gözenekler cildin çok daha fazla yağlanmasına neden olabileceği gibi, ciltte delikli bir görünüm oluşturur ve bu da estetik kaygılara neden olur. Geniş gözeneklerin tedavisi için birçok ilaç bulunmakla beraber genellikle tam sonuç alınamaması normaldir. Ancak estetik sektöründeki gelişmeler geniş gözeneklerin tedavisinde çığır açmıştır. Scarlet S tedavisi de geniş göznekler için kullanılan oldukça popüler ve etkili bir tedavi seçeneğidir. Scarlet S tedavisini ilk defa duymuş olabilirsiniz, ancak yararlarını öğrenince mutlaka denemek isteyeceksiniz.

Scarlet S -mikro-iğne elektrotları aracılığıyla fraksiyonel radyo frekansını doğrudan doğruya dermise aktaran yeni bir teknolojidir. Sarkmış cilt, kırışıklıklar, sivilce izleri, geniş gözenekler ve ince kırışıklıkları iyileştirmek için kollajen oluşumunu teşvik etmek için kullanılır. Minimal iyileşme süresi ve acı çekme gibi mükemmel güvenlik profili, bu tedaviyi tüm cilt tipleri arasında çok popüler hale getirir.

Scarlet S geniş gözenek tedavisinin yanı sıra birçok sorun için kullanılmaktadır. Bu sorunlardan bazıları şunlardır;

  • Yüz, boyun ve göz kapaklarının sarkması
  • Kırışıklıklar
  • Sivilce izleri
  • Deri çatlağı

Scarlet S  tedavisinin sonuçları bireyler arasında değişir, ancak çoğu hasta birkaç gün içinde cilt dokusunda düzelme olduğunu görür. Vücudunuzun kollajen üretmesi biraz zaman aldığı için sıkılaşma etkisi ve nihai sonuçlar altı ayda kademeli olarak ortaya çıkacaktır.

İşlem yüz üzerinde 20 ile 25 dakika, vücudun geri kalanında daha fazla sürer. Konfor sağlamak için topikal anestetik uygulanır. Deride, her iğne, ısı üreten, dermis boyunca RF enerjisi yaymak için bir elektrod görevi görür. Isı sıkılaştırma ve kollajen üretimine neden olur.