Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


Powershape 2 – Yağ Azaltma

blank

Powershape2, Bipolar RF, düşük seviyeli lazer ve vakum silindirini vücut şekillendirme, yağ ve selülit azaltma ve hatta küçük kas ağrısının hafifletilmesi için kullanan güçlü, yenilikçi bir 3’ü bir arada sistemdir. İnvaziv değildir ve yağ azaltma için tasarlanmıştır. Yüz de dahil olmak üzere vücudun çeşitli alanları için uygulanması mümkündür. Powershape 2 termal enerjiyi dermal tabakanın derinine uzatmak ve elektromanyetik dalgalar göndermek için tasarlanmıştır. Üretilen ısı enerjisi, yağ hücrelerini azaltır ve vücudun zayıflamasına yardımcı olur.

Güçlü vakum fonksiyonu, hedef bölgeyi emerek kan dolaşımını arttırır ve etkili RF enerjisini optimize etmek için cildi daha da geliştirir. Vakum, lenfatik drenajı başlatır, vücudu düzleştirir ve selülit azalmasına yardımcı olur.

Belli dalga boylarındaki lazer ışığının gönderilmesiyle, Power Shape 2, yağ hücrelerinin boyutunu belirsiz hale getirmek için önemli ölçüde azaltır ve ardından vücudun doğal süreci boyunca parçalanır. Vücut zayıflaması için sinerji etkileri yaratır ve yağ azaltma etkilerini en üst düzeye çıkarır.

Powershape 2 tedavisinin ne kadar süreceği hedef alana bağlıdır. Tedavi protokolüne göre abdominal bölgenin tedavisi ortalama 20 dakika sürer. Kol ve bacakların tedavisi 10-15 dakika sürebilir. Yüz alanları 10 dakika içinde tedavi edilmelidir.

Hamile kadınlar, tedavi istenen alanda izleri veya enfeksiyonu olan hastalar, keloid lezyonu olan kişiler, hassas cilt hastaları, özel koşulları olan insanlar Powershape 2 tedavisi için uygun değildir. Tedavi edilen alanda sıcak ve vakum basıncıyla ilişkili bir masaj hissi hissedebilirsiniz. Keskin ve şiddetli bir acı yoktur. Tedavi edilen alanda geçici kızarıklık olabilir, ancak 2 – 3 gün içinde kaybolur. Hastaların tedaviden sonra herhangi bir kesinti olmaksızın normal faaliyetlerine geri dönmesi çok sürmez.