Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


Kaş Askılama

kaş askılama

Kaş Askılama Nedir?

Kaş askılamaYüzde meydana gelen bu sarkık ve gevşek görünüm için etkili olan yöntemidir. Yüzdeki görünüm yaşlanmaya bağlı olarak sarkık ve gevşek bir yapıya zaman içerisinde kavuşarak yüzde farklı bir görünüm meydana gelmesine neden olur. Yaşlanmanın en çok belirgin olan belirtisi kaşların aşağı doğru sarkmasıdır. Bunun için özellikle bayanlar tarafından tercih edilen bu uygulama ile gelişen teknoloji sayesinde oldukça başarılı olan bir askılama yöntemidir. İşlemler için kaş askılama fiyatları farklılık göstermesinin yanı sıra oldukça pratik bir yöntem olmasından dolayı yoğun bir uygulama alanına sahiptir.

Kaş Askılama Kimlere Yapılır?

Yüz dokusunda yaşlanmaya bağlı olan sarkmaların giderilmesi için çeşitli yöntemler mevcut olup ameliyat olmak istemeyen kişilere etkili bir çözüm olan bir uygulamadır. Yüz dokusunda meydana gelen sarkmaların, fazla kırışıklığı olmayan kişiler için geliştirilmiş olan bu yöntemi başarılı bir şekilde herkese uygulanabilir. Germe ameliyatı yerine uygulanması oldukça pratik olan uygulamayı tercih eden kişiler oldukça memnun bir süreç geçirirler. Ciltte meydana gelen sorunların büyüklüğüne karşı kaş askılama fiyatları da farklı olacağından dolayı mutlaka muayene olarak kişi sorunun kaynağını bulmalıdır.

Kaş Askılama İpleri Erir mi?

Bu uygulamalarını tercih eden kişiler memnun oldukları bu işlemlerde kullanılan iplerin eriyip erimediğini merak ederler. Uygulama sırasında hem eriyen hem de erimeyen iplerin kullanılması söz konusudur. Erimeyen iplerin kullanılması için saç içinden kesi açılarak uygulama yapılması gereklidir. Tamamen uygulama yapılan merkez ve uzman kişinin yöntemine bağlı olup kişi mutlaka bilgilendirilir. Eriyen ve erimeyen iplerin kullanımı da farklı şekilde uygulamanın seyrini değiştireceğinden kaş askılama fiyatları içinde değişkenlik olmasına neden olacaktır.

Kaş Askılama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Kaş için uygulanan bu işlemler çok kısa süreli olup 15 dakika gibi bir sürede tamamlanır. Lokal anestezi altında özel dikişlerle yapılan uygulaması ile plastik cerrahlar yaparlar. Kesi işlemi olmadan bir iğne yardımıyla saç çizgisinden açılan bir delik yardımıyla kaşın kaldırılması şeklinde yapılan uygulamada hasta herhangi bir acı ya da ağrı hissetmez. Damardan rahatlatıcı bir madde verilerek lokal anestezi altında yapılan uygulama sonrası kişi istediği kaş yapısına kavuşarak farklı bir görünüm elde edilmiş olunur.

Kaş Askılarının Kalıcılığı Ne Kadar Sürer?

Her işlemde olduğu gibi bu uygulamada da kalıcılık söz konusu değildir. Kalıcılık kişinin cilt yapısı, problemin büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor olsa da işlemin kalıcılığı 1,5 sene ile 3 yıl arasında değişmektedir. İşlemin etkisi geçtikten sonra kaşlar eski haline geri dönerken uygulama tekrarı istenirse yapılabilir. Kalıcı olmamasının ve tekrarlanması gerektiğinden kaş askılama fiyatları içinde görüşme sağlanmalıdır.

Kaş Askılama İşlem Süresi Ne Kadardır?

Kaşların sarkan görüntüsüne edilen müdahale kısa süreli olup 15 dakika içerisin tamamlanarak lokal anestezi altında yapılır. Avantajlı bir uygulama olarak görülse de tekrar isteyen bir uygulamadır. Etkileri kişinin kullanımına bağlı olarak 3 yıla kadar uzayabiliyor olsa da uygulamanın etkileri geçtikten sonra kişi eski kaş görünüme geri döner. Sarkan kaşların tekrar kaldırılması için uygulamanın baştan yapılması gereklidir. İşlemlerin kısa süreli olması ve pratik olmasından dolayı hafif sorun yaşayan kişiler yoğun olarak uygulamayı yaptırmak isterler.

Kaş Askılama Uygulamanın Etkisini Ne Zaman Görebilirim?

Uygulamanın etkilerini hemen görmek mümkündür. Lokal anestezi altında yapılan uygulamada cerrahi bir işlem gibi olmadığından dolayı günlük yaşama hemen dönülebilir ve etkileri aynı gün kendini gösterir.

Kaş Askılama Yöntemleri

Kaş askılama için kişiye uygun olarak belirlenmiş cerrahi olan ve cerrahi olmayan yöntemler mevcuttur. Cerrahi olan uygulama yöntemlerde, klasik kaş kaldırma ve endoskopik kaş kaldırma yöntemleri olup cerrahi olmayanlar ulterapidir. Bu yöntemlerin avantajları olduğu gibi dezavantajları da vardır. Tamamen ihtiyaca yönelik olan kaş uygulamaları hastanın ve uzman hekimin tercihine bağlı olarak değişen yöntemler uygulanmasıyla gerçekleşir. Yöntemlerin değişikliğine bağlı olarak kaş askılama fiyatları da değişiklik gösterecektir. Yöntemin doğru belirlenmesi sürecinde sorunsuz tamamlanmasına neden olacağından dolayı önem taşır.

Kaş Askılama Yaptıranlar

Yaşlanmaya bağlı olan belirtilerin başında gelen kaş sarkıklığı için yapılan uygulama gelişen teknoloji sayesinde oldukça başarılıdır. Özellikle bayanlar arasında kalıcı olmaması gibi dezavantajı olsa da pratik ve ameliyatsız gerçekleştirilmesinden dolayı yaygın bir talep mevcuttur. Uygulamayı yaptıran kişiler mutlaka dezavantaj ve avantajları hakkında bilgi almalıdır. Kaş askılama fiyatları hakkında da bilgi sahibi olarak bu şekilde uygulama yapılması kararını vermelidirler.

Kaş Askılama Fiyatları 2021

Uygulama yaptırmak isteyen kişilerin mutlaka muayene olarak ön görüşme yapmaları önemlidir. Bu şekilde kontrol edildiğinde kaş askılama fiyatları içinde bilgi alınmış olur. Kişiye göre özel oluşturulan tedavi planı, uygulama yöntemleri, kullanılan malzemeler gibi etkenler kaş askılama fiyatları üzerinde de etkili olacaktır. Ön muayene yapılması ve kişinin cilt dokusuna uygun olan işlemler belirlendikten sonra kaş askılama fiyatları 2021 hakkında da net bilgi elde edilir.