Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


Estetik Yüz Dolgusu

blank

Estetik yüz dolgusu, yüz derisini gençleştirmek için çok sevilen bir tedavi seçeneğidir. Estetik yüz dolgusu, hem çizgileri hem de kırışıklıkları doldurarak ve yeni kollajen ve altta yatan dokuyu üretmek için vücudu uyararak hem daha yumuşak, hem de daha genç bir görünüm oluşturarak çalışan sıvı bir yüz germe gibidir. Estetik yüz dolgusu enjeksiyonları en sık kullanılan işlemlerden biridir. Estetik yüz dolgusu tedavisinin yararları şu şekildedir;

  • Yüzün dolgunluğunu geri kazandırır, daha doğal bir görünüm yaratır.
  • En derin kırışıklıkları tedavi eder.
  • Klinik olarak kanıtlanmış, güvenli ve iyi tolere edilmiş.

Estetik yüz dolgusu tedavisi yağ kaybı olan bölgedeki derinin yüzeyinin altına enjekte edilir. Estetik yüz dolgusu tedavisinin sonuçları estetik bir gelişme gösterir ve tedavi alanındaki yanak kalınlığında artış sağlar. Nazo-labial kıvrımları düzeltmek, yanakları iyileştirmek ve kaldırmak da dahil olmak üzere daha az geniş alanlarda estetik yüz dolgusu kullanılabilmektedir. Aynı zamanda ilk tedavi seansında bile gözle görülür sonuçlar ortaya çıkmakta ve ilerleyen seanslarla beraber daha da gelişmektedir.

Estetik yüz dolgusu tedavisi yaşlanmanın belirtilerini azaltmak isteyen, yüzünde hacim kaybı olduğunu düşünen ve ince çizgi ya da kırışıklıklardan rahatsız olan her hasta için son derece güvenli ve uygulanabilir bir estetik tedavi seçeneğidir. Yan etkisi olmaması ve cerrahi bir işlem olmaması nedeniyle de çok sık tercih edilmektedir.