Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Whatsapp


Badem Göz Estetiği

badem göz estetiği

Badem göz estetiği, göz çevresinin daha çekik ve güzel görünmesini sağlamaktadır ve kimi yerlerde karşınıza kantoplasti olarak çıkar. Kantoplastide amaç göz çevresinde oluşan sarkmaların giderilmesi ve daha genç bir görünüm elde edilmesidir. Son dönemlerde badem göz ameliyatı en çok tercih edilen estetik operasyonlar arasında yer alır.

Badem Göz Estetiği Nedir?

Göz çevresindeki sorunları gidermek isteyen her kadın ve erkek badem göz estetiği yaptırarak daha sağlıklı, genç bir görünüm elde edebilir. Teknolojinin gün geçtikçe gelişmesi badem göz estetiğinin daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmesine imkân tanımıştır. Siz de gözünüzün daha sağlıklı ve genç görünmesini istiyorsanız göz estetiği yaptırabilirsiniz.

Göz Estetiği Kalıcı Mı?

Herkes yaptırdığı estetik operasyonun kalıcı bir etkisinin olmasını ister. Normal koşullarda badem göz estetiği ortada bir sebep yokken etkisini kaybetmez.

Fakat yaş ilerledikçe buna karşılık olarak badem göz ameliyatının etkisi de yavaş yavaş kaybolabilir. Badem göz ameliyatının etkisi en çok orta ve ileri yaşlarda etkisini kaybeder.

Göz Estetiğini Kimler Yaptırabilir?

Badem göz ameliyatını yaptırmak isteyen kişiler ister erkek ister kadın olsun bu operasyonu yaptırabilir. Badem göz ameliyatı olmak istediğiniz zaman göz kapaklarınızda herhangi bir sorun olup olmadığı büyük önem taşır.

Eğer göz kapaklarınızda sorun varsa badem göz estetiği cerrahınız bu sorunun giderilmesinden sonra operasyonu gerçekleştirmek isteyecektir.

Göz Estetiği Önce Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Badem göz ameliyatı yaptırmadan önce detaylı bir araştırma yapmalısınız. Eğer başarılı bir badem göz estetiği cerrahıyla anlaşırsanız operasyon sizin için rahat geçer.

Badem göz ameliyatı cerrahınızın operasyon süreciyle ilgili bilgi vermesi önemlidir. Bu konuda yeterli bilgi edinmek için badem göz estetiği cerrahlarımızla görüşebilirsiniz.

Badem Göz Ameliyatı Nasıl Yapılıyor?

Badem göz estetiğinde gözünüzün kenarlarındaki bağlar yukarı çekilerek çekik bir görünüm elde edilir. Göz estetiğinden sonra uzun süre hastanede kalmanızı gerektiren bir durum yaşanmaz.

Badem göz estetiğinden kısa bir süre sonra sosyal ve iş hayatınıza dönmeniz de mümkündür. Badem göz ameliyatıyla ilgili daha fazla sorunuz varsa cerrahlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Badem göz ameliyatıyla ilgili sorulan çok sayıda soru vardır. Örneğin insanlar badem göz ameliyatından sonra ne kadar süre geçince duş alabileceğini merak ediyor.

Bu sorunun cevabını badem göz ameliyatından iki gün sonra duş alabileceğinizi söyleyerek verebiliriz. Ayrıca badem göz ameliyatı ağrılı mıdır, nasıl dikişler kullanılır gibi sorular da merak edilen konular arasındadır.

Badem Göz Ameliyatı Nedir?

Badem göz ameliyatı daha önce de belirttiğimiz gibi gözün daha genç ve çekik görünmesini sağlayan cerrahi bir operasyondur. Bu operasyon sayesinde göz estetiği yaptıran insanlar yüz hatlarını daha belirgin gösterebilir ve istediği görünüme kavuşabilir. Operasyonun başarılı geçmesi için başarılı göz estetiği cerrahlarıyla anlaşmanız şarttır.

Badem Göz Ameliyatı Kaç Saat Sürer?

Badem göz ameliyatı yaptırmak istediğiniz zaman ne kadar süre operasyon yapılacağını merak etmeniz normaldir. Diğer estetik operasyonlara göre badem göz ameliyatı kısa sürer diyebiliriz. Badem göz ameliyatı olmak istediğiniz zaman yaklaşık olarak 35-45 dakika estetik operasyon gerçekleştirilir.

Badem Göz Ameliyatı Hangi Anestezi ile Yapılır?

Badem göz ameliyatında birçok estetik operasyonlarda da olduğu gibi lokal anestezi yapılır. Böylece göz çevrenizde uygulanan işlemler esnasında herhangi bir acı hissetmezsiniz. Göz estetiğine başlanmadan önce işlem yapılacak kısımlar uyuşturulur. Göz estetiğinde uygulanan anestezi hakkında detaylı bilgi için cerrahlarımıza ulaşabilirsiniz.

Badem Göz Ameliyatı Sonrası Ne Zaman Taburcu Olunur?

Badem göz ameliyatının kolay yanlarından biri de hastanede kalmayı gerektirmiyor oluşudur. Göz estetiği yaptırdıktan sonra aynı gün içerisinde evinize dönebilirsiniz.

Bu süreçte badem göz estetiği cerrahınız size ne yapmanız gerektiği konusunda gerekli bilgileri sağlayacaktır. Henüz aradığınız gibi bir cerrah bulamadıysanız bizim göz estetiği hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Badem Göz Ameliyatında Acı Hisseder Miyim?

Badem göz ameliyatında lokal anestezi yapılmasının amacı herhangi bir acı hissetmemenizdir. Badem göz estetiği sonrasındaki süreçte ise zaman zaman ağrı, ödem ve kızarıklık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tarz durumlarda göz estetiği cerrahınız size gerekli ilaçları ve uyarıları söyleyerek süreci rahat atlatmanızı sağlar.

Badem Göz Ameliyatı Sonrası Dikkat Etmem Gerekenler Nelerdir?

Normal şartlarda badem göz ameliyatından sonra herhangi bir olumsuzluk beklenmez. Fakat kimi insanlarda badem göz ameliyatından sonra kızarıklık, morarma, ödem ve buna benzer şekilde sorunlar meydana gelebilir. Badem göz ameliyatından sonra gözünüzün hijyenine özen gösterirseniz beklenmedik sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz çok düşüktür.

Badem Göz Ameliyatından Sonra Gözümde Dikiş İzi Kalır Mı?

Badem göz ameliyatında çoğunlukla kendiliğinden erime özelliği gösteren dikişler kullanılır. Bu dikişler badem göz ameliyatından kısa bir süre sonra kendiliğinden kaybolur.

Badem göz ameliyatından sonra bu sebeple herhangi bir dikiş izi oluşmaz. Böylece badem göz ameliyatından sonra fazla zaman geçmeden sosyal yaşantınıza dönebilirsiniz.

Badem Göz Ameliyatı Sonrası Görmemde Sıkıntı Olur Mu?

Başarılı bir badem göz ameliyatı cerrahıyla anlaşırsanız operasyon esnasında gözünüze herhangi bir zarar gelmeyecektir. Göz estetiğinde gözünüze zarar verilmediği müddetçe görmenizde sorun yaşamazsınız. Fakat deneyimsiz ve başarısız bir göz estetiği cerrahıyla anlaşırsanız operasyon sırasında gözünüze zarar verilebilir.

Badem Göz Ameliyatı Sonrası Gözüm Ne Zaman İyileşir?

Her ameliyatta olduğu gibi badem göz ameliyatında da iyileşme süresi hastaya bağlı bir durumdur. Genel bilgi verecek olursak gözünüzün son şeklini alması badem göz ameliyatından 10 gün sonra mümkün olacaktır. İyileşme sürecinin ne kadar hızlı ve rahat olacağı badem göz estetiği cerrahınızın uyarılarını dikkate alıp almadığınıza bağlı olarak değişir.

Badem Göz Estetiği Yaptıranlar

Badem göz estetiği cerrahları ameliyatı gerçekleştirmeden önce mutlaka gerekli incelemeleri yapar. Yüzünüzü inceleyen cerrah göz estetiğini size uygun olacak şekilde planlar. Badem göz ameliyatının gerçekleştirileceği gün yüzünüze herhangi bir kimyasal sürmemeli ve makyaj yapmamalısınız.

Göz Estetiği Yorumları

Her sektörde olduğu gibi badem göz estetiği sektöründe de fiyat aralıkları büyük ilgi görür. Göz estetiğine duyulan ihtiyaç giderek arttıkça bu alandaki cerrahlarda da artış yaşanmıştır.

Bunun sonucu olarak göz estetiği için istenen fiyat değerleri oldukça değişkendir. Göz estetiği cerrahlarıyla görüşerek size uygun fiyatta estetik yaptırabilirsiniz.

Badem Göz Estetiği Fiyatları 2021

Badem göz ameliyatı gerçekleştiren cerrah sayısının giderek artış gösterdiğini düşünürsek fiyatlardaki değişkenliğin sebebini anlamak zor değildir. Araştırma yaparken badem göz ameliyatı fiyatlarına önem vermeniz normal karşılanan bir durumdur.

Fakat sadece badem göz ameliyatı fiyatları bir cerrahın niteliğini anlamanızda yeterli bir etken değildir diyebiliriz. Başarılı bir göz estetiği cerrahıyla anlaşmak istiyorsanız fiyat dışındaki kriterlere de odaklanmalısınız.

Örneğin badem göz ameliyatı cerrahı müşteri memnuniyetine önem veriyorsa ameliyatın başarılı sonuçlanması için elinden geleni yapacaktır. Fakat tam tersi durumda badem göz ameliyatı cerrahları ameliyatı beklediğiniz şekilde sonuçlandırmayabilir.

Böyle bir sorun yaşamak istemiyorsanız badem göz estetiği cerrahlarımızdan hizmet alabilirsiniz. Badem göz ameliyatı fiyatları 2021 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşın.